Dashuria dhe poezi dashurike

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Poezi-Dashurikeeee 0Admin677Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 02, 2009 10:13 am
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Poezi Dashurie 0!nva7ionN981Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 29, 2009 7:53 pm
nga !nva7ionN
Asnjë mesazh i ri   Poezi dhashurie. 0!nva7ionN1676Shiko mesazhin e fundit prej Sun Apr 26, 2009 2:34 pm
nga !nva7ionN
Asnjë mesazh i ri   Poezi per dashuri te dhimbshe. 0!nva7ionN5626Shiko mesazhin e fundit prej Sun Apr 26, 2009 2:27 pm
nga !nva7ionN
Asnjë mesazh i ri   Poezi per dashuri 0!nva7ionN2138Shiko mesazhin e fundit prej Fri Apr 24, 2009 8:46 pm
nga !nva7ionN
Asnjë mesazh i ri   Poezi per "Dashurine" power by:meLcheZ 0Admin1274Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 15, 2009 1:46 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Poezi Dhe Proze...vetem Per Ty....qe Je Ketu...atje. 0Admin842Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 15, 2009 1:44 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   A vdes dashuria, apo ekziston dhe dashuria e perjetshme?‏ 0Admin688Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 15, 2009 1:43 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri? 0Admin632Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 15, 2009 1:43 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   A harrohet dashuria e par 0Admin584Shiko mesazhin e fundit prej Wed Apr 15, 2009 1:42 pm
nga Admin
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sat Dec 15, 2018 4:39 am