Poezi Dhe Proze...vetem Per Ty....qe Je Ketu...atje.

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Poezi Dhe Proze...vetem Per Ty....qe Je Ketu...atje.

  Mesazh  Admin prej Wed Apr 15, 2009 1:44 pm

  s O N T E


  Sonte...me Kujtohen Ditet E Veres Se Kaluar.te Pashe Perseri Pas Shume Kohesh.ishe Poashtu E Re,e Bukur,simpatike,gjithnji E Qeshur Dhe E Dashur.por....gjithnji E Huaja.
  Te Pashe Ne Plazhin E ........... Me Buzeqeshe E Ndrojtur,e Frikesuar Nga Shiqimet Xheloze Te Bashkeshortit Tend.
  I Dermuar Nga Hallet E Kohes,zemra Ime Me Butesi Qiellore Qeshi,qeshi...shpresoj,u Ringjall..dhe Ne Fund Perseri Mbeti E Vetmuar Sepse Vera Kaloi Shume Shpejt.
  Ne Kete Forum E Dij Se Ti Ekziston Diku Dhe Do I Lexosh Vargjet E Mija Te Shkruara Ne Proze Dhe Ne Poezi.
  E Dij Qe E Din Se Kush Jam,sepse Dikur Kam Shkruar Vetem Per Ty,sepse Ti Ishe Inspirimi Im I Vetem Ne Kete Bote.i Ke Lexuar Ato.....
  Me Kane Njohtuar Se Ketu Je ,ato Qe Na Kane Njohur ,dhe Dikur Me Zili Shiqonin Ne Dashurin Tone...
  Nuk Do Identifikohem Asnjehere,dhe..do Mundohem Qe Vargjet E Mija Te Jene Deri Diku Apstrakte Sa I Perket Kohes Dhe Vendgjarjes...
  Jam I Sigurt.prap Se Prap.se Ti Do Kujtohej.
  Nuk Dua Pergjigje, E As Komunikim, Apo Ringjallje Te Dashuris Se Vjeter.por Vetem Te Shpreh Me Nostalgji Kujtimet E Nje Dashurie Te Sinqerte Dhe Te Madhe...

   Ora është Tue Jan 22, 2019 7:00 am