Nora, superseksi pa sutjena

  Share
  avatar
  !nva7ionN
  Super Moderator
  Super Moderator

  Numri i postimeve : 71
  Join date : 23/04/2009

  Nora, superseksi pa sutjena

  Mesazh  !nva7ionN prej Tue Apr 28, 2009 1:23 pm

  Nora, superseksi pa sutjena


  Askush nuk e vëreu këtë detaj... Ka kaluar një kohë relativisht e gjatë që nga mbajtja e edicionit të "Video Fest", i cili mbahet çdo vit në Prishtinë. Ajo që u vu re këtë radhë ishte paraqitja e këngëtares Nora Istrefi. Një fustan i kuq dhe tepër elegant jo shumë i ekspozuar, gjithashtu flokët tepër bukur të rregulluara... Mirëpo flitej se kreatorja, e cila kishte dizajnuar fustanin, Xheraldina, ishte frymëzuar nga fustani i aktores Hilary Swank, vetëm se dallonte nga ngjyra. Gjithashtu fustani ngjasonte shumë në model dhe në ngjyrë me një fustan dhe paraqitje të këngëtares Adelina Ismajli dhe gjithë kjo paraqitje bëri shumë bujë në mediat kosovare. Ndërkohë ajo që askush nuk e vëreu, ishte se Nora në këtë paraqitje ishte vetëm me fustan dhe asgjë poshtë tij (pa jelek)... Siç e shihni edhe nga fotoja fustani është aq transparent sa na lejon ta verifikojmë lehtë këtë fakt. Gjithsesi, Nora është një këngëtare shumë e mirë, por edhe një femër shumë seksi.

   Ora është Tue Jan 22, 2019 5:47 am