Mbijeto me USER'a tjerë në IPKO

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Mbijeto me USER'a tjerë në IPKO

  Mesazh  Admin prej Wed Apr 15, 2009 4:40 pm

  Ky o ni msim ii thjesht nashta e dini ama per ata se nuk e din!.. kur te harxhohet llogaria ne IPKO mos ee mbush hiq munesh me nejt me USERA tjer p.sh ti ja din userin naj kuj edhe passin gjithashtu ee krijon nga fillimi si krijohet: NË My Network Places KLIKO ME DJATHTEN E MAUSIT DHE PROPERTIES

  CRATE A NEW CONNECTION

  CONNECT TO THE INTERNET

  SET UP MY CONNECTION MANUALLY

  CONNECT USING A BROADBAND CONNECTION THAT IS ALWAYS ON

  PASTJA E KENI: ISP Name- aty e shkruni IPKO

  EDHE ATËHER E KENI USERNAME DHE PASSWORDIN te cilin duhet me dit ati se ja merr ose ja vjedh hecim apet NEXT dhe e vendosim TICKIN aty per me na dal ikona ne desktop dhe shkojm drrjet FINISHIT.

  kjo metod funksionon 100% osht nje hackim i thjesht rreth IPKO.NET kur te harxhohet llogaria dhe ka njerz se nuk blejn kartela hiq qishtu mbijetojn besoj se e keni kuptuar ju faleminderit per mirkuptim nga!..

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:54 am