Iniesta: Nuk ka favorit ndërmjet Realit dhe Barcës

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Iniesta: Nuk ka favorit ndërmjet Realit dhe Barcës

  Mesazh  Admin prej Fri May 01, 2009 10:19 am


  Andres Iniesta ka deklaruar se nuk ka favorit për ‘el Clasicon’ e të shtunës, e cila zhvillohet ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu.

  “Nuk ka favorit. Është shumë vështirë ta parashikosh fituesin. Është një ndeshje ku statistikat nuk kanë vlerë”.

  “Ne duhet të vazhdojmë me lojën tonë dhe të mundohemi për sukses. Ndeshjet e këtilla dallojnë nga të gjitha të tjerat, janë emocionet më të mëdha dhe gjithçka... Por nuk duhet të harrojmë se janë vetëm tre pikë, për të cilat realisht po luftojmë”, ka thënë mesfushori spanjoll.


  _________________

  Falemderimi i takon vetem All-llahut qe na krijo ne formen me te mir

   Ora është Sat Dec 15, 2018 3:45 am