Disa lajme te reja.

  Share
  avatar
  !nva7ionN
  Super Moderator
  Super Moderator

  Numri i postimeve : 71
  Join date : 23/04/2009

  Disa lajme te reja.

  Mesazh  !nva7ionN prej Wed Apr 29, 2009 12:39 pm

  Alternativë kundër prioritetit ndaj Serbisë

  Pas anashkalimit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike me Kosovën nga ana e Qeverisë, në favor të zbutjes së marrëdhënieve me Serbinë  USHT me fakultete në Shkup, Kërçovë dhe Strugë

  ër vitin akademik 2009-2010 me vendim të Qeverisë është bërë disperzimi i disa fakulteteve të Universitetit Shtetëror të Tetovës në Shkup, Kërçovë dhe Strugë...
  Komisioni bllokon vendimet e punës

  Derisa të zgjidhet kryetari i ri i Komisionit për vendime pune në kuadër të Ministrisë së Arsimit, një numër i madh i profesorëve dhe arsimtarëve shqiptarë do të vazhdojnë punën me kontrata në vepër

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:30 am