Ivanovi s'mund të jetë president edhe i shqiptarëve

  Share
  avatar
  !nva7ionN
  Super Moderator
  Super Moderator

  Numri i postimeve : 71
  Join date : 23/04/2009

  Ivanovi s'mund të jetë president edhe i shqiptarëve

  Mesazh  !nva7ionN prej Mon Apr 27, 2009 4:59 pm

  Ivanovi s'mund të jetë president edhe i shqiptarëve
  "Gruevski dhe Ahmeti janë përgjegjës që po e çojnë vendin drejt ambisit dhe shkatërrimit, si në aspektin e të drejtave kolektive të shqiptarëve, planin ekonomik dhe bllokimin e proceseve evrointegruese", ka thënë Thaçi,

   Ora është Sat Dec 15, 2018 3:45 am