Kapen dy shkupjanë me 60 kg drogë

  Share
  avatar
  !nva7ionN
  Super Moderator
  Super Moderator

  Numri i postimeve : 71
  Join date : 23/04/2009

  Kapen dy shkupjanë me 60 kg drogë

  Mesazh  !nva7ionN prej Mon Apr 27, 2009 4:55 pm

  Kapen dy shkupjanë me 60 kg drogë
  Gjashtëdhjetë kilogramët e heroinës që u sekuestruar në vendkalimin kufitar Deve Bair, nga ana e punonjësve të doganës dhe nga policia u zbuluan në një kamion të tipit DAF me targa të Shkupit

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:41 am