KÉTU MUNDENI TÉ NA GJENI DUKE LUAJTUR CANTER STRIKE..

  Share
  avatar
  !nva7ionN
  Super Moderator
  Super Moderator

  Numri i postimeve : 71
  Join date : 23/04/2009

  KÉTU MUNDENI TÉ NA GJENI DUKE LUAJTUR CANTER STRIKE..

  Mesazh  !nva7ionN prej Mon Apr 27, 2009 3:25 pm

  169.254.160.13:27015

  169.254.160.13:27015

  169.254.160.13:27015

  169.254.160.13:27015

  169.254.160.13:27015

  169.254.160.13:27015

  Ketu mundeni te na gjeni duke luajtur canter strike.
  Nese doni te luani me grupine UndeRGround merni kete server.
  Dhe ketu do ti gjeni antaret e grupit UndeRGrounD....

  Kalofshit mir ne kete server.

   Ora është Tue Jan 22, 2019 7:18 am