Si Ta Beni Pc Pentium 6 Ose 7 (Trik)

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Si Ta Beni Pc Pentium 6 Ose 7 (Trik)

  Mesazh  Admin prej Fri Apr 24, 2009 6:03 pm

  Deshironi qePC tuaj ta beni qe te duket si me kan pentium 6 ose 7
  START
  RUN
  REGEDIT
  HKEY_LOCAL_MACHINE
  HARDWARE - DESCRIPTION
  SYSTEM
  procesor name
  qitu klikon edhe ja ndrron te dhenat e pc tuaj. Dmth ja nderron te dhenat Pc tuaj dhe ja ben si te duash ti ...
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Nuk siguroj per kete

  Mesazh  Admin prej Fri Apr 24, 2009 6:15 pm

  Ej bro nuk siguroj per kete por nuk eshte diqka e frikshme qe askush mos ta bon besoj se ishai kjar:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

   Ora është Tue Jan 22, 2019 6:12 am