Si me ja hek shigjeten e Shortcut-ave

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Si me ja hek shigjeten e Shortcut-ave

  Mesazh  Admin prej Fri Apr 24, 2009 5:59 pm

  Shkojm
  Start RUN tani skruajm regedit
  ne regedit shko
  HKEY_CLASSES_ROOT
  pasi ta hap kete e lyp fajllin me emer
  lnkfile
  e hap ket fajll edhe ne anen e djatht shkon e fshin
  fajllin me emer "IsSHortcut"
  pastaj e lyp fajllin me emer piffile ne te njejten direktori
  shko edhe aty e fshin fajllin me emer "IsSHortcut"
  dhe pas ristartimit te PC-s do te hiqen shigjetat e vogla SHORCUT qe gjinden
  ne Desktop permbi programe..
  __________________
  tash me ni kang te re nga un aradia-peety ( r.d.m.c )

  artist : r.d.m.c feat. daffy
  title: hajde ti
  teksti: aradia-peety
  muzika: rapitfly records
  incizuar: k-records

  downloado kengen shpejt nga ky link
  http://www.speedyshare.com/804701155.html

   Ora është Tue Jan 22, 2019 7:00 am