Shkolla e par ne korq dhe foto

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Shkolla e par ne korq dhe foto

  Mesazh  Admin prej Tue Apr 21, 2009 12:42 pm

  Shkolla e par ne korq u hap me 7 mars 1887

  E cila quhet ABC(abeceja) e par.Very Happy Smile

   Ora është Sat Dec 15, 2018 5:16 am