Shkruje Emrin Te Ora

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Shkruje Emrin Te Ora

  Mesazh  Admin prej Thu Apr 16, 2009 6:53 am

  Shkruje Emrin Te Ora

  Ne vend te PM edhe AM shkruje emrin ton
  1.Start
  2.Control-Panel
  3.Date, Time,Language and Regional Options
  4.Te Regional Options e kerkoni ku shkruan Costumize e klikon costumize edhe tani e lyp menyn Time
  5.Dhe tek Time Format e shkruan h:mm'emrin jot'
  e ndan me presje si nalt
  6.Kliko OK

   Ora është Sun Nov 18, 2018 7:00 pm