KËTU DO TË POSTOHEN TË GJTHA PROBLEMET

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  KËTU DO TË POSTOHEN TË GJTHA PROBLEMET

  Mesazh  Admin prej Wed Apr 15, 2009 4:34 pm

  Ketu duhet te postohen problemet dhe ndihmat per te miren e staffit edhe staffi te kontrolloj dhe te permirsoj gjendjen:D

   Ora është Wed Dec 12, 2018 1:31 pm