Axha dhe djali

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Axha dhe djali

  Mesazh  Admin prej Sat May 02, 2009 10:21 am

  Ni djalit i kishte met keri ne bor edhe tun dilke kur ni plak kalon qanej djali po i thot o axh apom shtin pak bre axha afrohet kur po i del keri edhe dajli po eqel gjhamin o axh i bofsh 100 vjet Axha i kthehet haec ti se une moti i kum bo 104.huhauhuhauha


  _________________

  Falemderimi i takon vetem All-llahut qe na krijo ne formen me te mir

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:25 am