Zanetti: Scudetto është në duart tona

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Zanetti: Scudetto është në duart tona

  Mesazh  Admin prej Fri May 01, 2009 10:20 am


  Interi është shtatë pikë para Milanit në krye të tabelës në Serie A kur kanë mbetur edhe pesë javë lojë, ndërsa përkundër mundësive teorike që zikaltrit ta humbin titullin, kapiteni Javier Zanetti thotë se skuadra e tij do të bëjë gjithçka që të përfundojë e para në tabelë.

  “Është e drejtë që Mlani duhet të besojë (për ta fituar Scudetton), sepse është një skuadër e madhe me një histori të madhe”.

  “Mirëpo, fati ynë varet nga ne dhe për këtë sezon duhet të vazhdojmë të tregojmë më të mirën nga vetja”, ka thënë argjentinasi.


  _________________

  Falemderimi i takon vetem All-llahut qe na krijo ne formen me te mir

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:20 am