Rooney pret më shumë nga vetja

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Rooney pret më shumë nga vetja

  Mesazh  Admin prej Fri May 01, 2009 10:19 am


  Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, vazhdon të impresionojë me paraqitjet e tija në pozita të ndryshme, siç ishte ajo në ndeshjen kundër Arsenalit, mirëpo vetë lojtari është shprehur i pakënaqur me paraqitjen e tij.

  “Nuk mendoj se ishte njëra nga paraqitjet e mia më të mira”.

  “Unë e bëra punën time për skuadrën, mirëpo nuk më dukej që ofroja sa duhet në sulm, kështu që shpresoj të përmirësohem javën e ardhshme”.

  “Në disa ndeshje është më mirë të luash në atë pozitë (anën e majtë), sepse ke më shumë hapësirë dhe e përcjell gjithë ndeshjen, mirëpo disa herë është më mirë të lush në qendër të sulmit”, ka shpjeguar anglezi për “Sky Sports News”.


  _________________

  Falemderimi i takon vetem All-llahut qe na krijo ne formen me te mir

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:13 am