Walcott në listën e Juventusit

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Walcott në listën e Juventusit

  Mesazh  Admin prej Fri May 01, 2009 10:18 am


  Walcott në listën e Juventusit
  Mediat italianë spekulojnë që kohës së Claudio Ranierit te Juventusi po i vjen fundi, ndërsa ish-mesfushori bardhezi, aktualisht trajner i Barit, Antonio Conte, pritet ta marrë drejtimin e Zonjës së Vjetër.

  Sipas “Corriere dello Sport”, me ardhjen e Fabio Cannavaros, mbrojtja e Juves do të duket më stabile, ndërsa Bianconerët planifikojnë forcimin e mesfushës dhe sulmit.

  Talenti i Arsenalit, Theo Walcott, është futur në listën e ngushtë të lojtarëve të cilët do të transferohen këtë verë, ndërkohë që mesfushori i Valencias, David Silva, dhe asi i Werder Bremenit, Diego, vazhdojnë të jenë në listën e dëshirave të Juves.


  _________________

  Falemderimi i takon vetem All-llahut qe na krijo ne formen me te mir

   Ora është Sat Dec 15, 2018 4:13 am