Si të shtoj në fund Copyrigt By

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Si të shtoj në fund Copyrigt By

  Mesazh  Admin prej Wed Apr 15, 2009 2:07 pm

  Si Ta Shtojm Copyrigt By Ne Fund ?
  Ndoshta nga emri i titullit sme kuptoni por tasht do jav sqaroj pakes qfar mendoj

  Ne fund te ast esht
  Mundësuar nga: vBulletin Versioni 3.7.2 (Albanian-Shqip)
  ©️2006 - 2008, Albanian Security Team (aSt-cReW)
  Mirëmbajtur nga: Luan Gjokaj dhe Egzon Gashi
  nderto.com INC.
  Kur tja shtojm Kete Copyrigt By ???

  Del Kshtu

  Mundësuar nga: vBulletin Versioni 3.7.2 (Albanian-Shqip)
  ©️2006 - 2008, Albanian Security Team (aSt-cReW)
  Mirëmbajtur nga: Luan Gjokaj dhe Egzon Gashi
  nderto.com INC.
  Copyright By nderto.com INC.
  Nese deshironi ta beni kshtuu shkojm

  admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < Site Name / URL / Contact Details < Copyright Text < edhe e vendos Copyrigt By nderto.com INC. siq deshironi ju< Ruaj

   Ora është Sat Dec 15, 2018 5:17 am