Flash Player & ActiveX

  Share
  avatar
  Admin
  Web Master
  Web Master

  Numri i postimeve : 146
  Join date : 13/04/2009

  Flash Player & ActiveX

  Mesazh  Admin prej Wed Apr 29, 2009 5:56 pm

  Qe edhe programi per instalimin e Flash Playerit dhe ActiveX pasi qe kur ta formatizojm PC osht ee nevojshme qe kto mi instalu gjithqysh ja ktu e keni direkt me instalu jo me hi neper Faqe t'Adobe-s e me lyp!... Linki: sendspace.com zllmi0


  _________________

  Falemderimi i takon vetem All-llahut qe na krijo ne formen me te mir

   Ora është Wed Dec 12, 2018 1:58 pm